Matkagrill Skotti

Allahindlus!

Original price was: 189,00€.Current price is: 169,00€.

Kirjeldus

SKOTTI on parim valik matkamisel, järve ääres või rõdul grillimiseks. Seda saab kasutada laual või piknikutekil, aga ka avamerel aerulaual või kasvõi auto kapotil – SKOTTI-ga saad lihtsalt grillida praktiliselt kõikjal. Kokkupandava grilli saate valmis seadistada mõne minutiga ilma tööriistadeta. See läheb sama kuumaks kui tavaline grill, kuid seda on lihtsam kasutada: lihtsalt avage klapp, hoidke tulemasinat süüteava küljes ja ongi kõik!

  • Kaalub kõigest 3,3kg
  • Matkagrill on kiiresti kokku pandav ning lahti võetav
  • Saab kasutada nii gaasiga kui ka söega grillides – mõlemad variandid on võimalikud vastavalt soovile!
  • Grilli mõõdud kokkupanduna: Pikkus 34cm x Laius 23cm x Kõrgus 18cm
  • Grillikoti mõõdud: Pikkus 47cm x Laius 29cm x Kõrgus 5cm
  • Lihtne puhastada
  • Kaasas on ka kandekott

Laos

Kuumakse alates 7.46 €
Maksa kolmes osas: 56.34 €, 56.34 €, 56.32 €.
Tootekood: B1IX4V1 Kategooriad: , Silt:

LAOS

Kirjeldus

Skotti matkagrillid on lihtsasti kokku pandavad ja lahti võetavad mõne minutiga. Skotti kokku pandavat matkagrilli saad hõlpsasti kaasa võtta sõiduautosse, kanuuse, paati või ka mootorratta matkale. Tegemist tõesti väga kompaktse ning praktilise grilliga. Grillida saab nii gaasiga kui ka söega – täpselt nii nagu parasjagu vajadus või soov on. Kotti saab ka lihtsalt kaenlas kanda, sest koos kotiga kaalub SKOTTI vaid 3,3 kg. Muide: põleti toru ja gaasivoolik on hästi kaitstud kahes taskus koti sees, mis ilmselgelt kotis kaasas on.

Puhastusest rääkides. See on nüüd veelgi lihtsam SKOTTI uue rasvatilkumisalusega. See asendab uuel grillil eelmise, peaaegu tasase põhjaplaadi. See mitte ainult ei takista paremini grillipinnale tilkumist, vaid muudab ka puhastamise pärast grillimist lihtsamaks. Enne SKOTTI sisselülitamist lisage alusele veidi vett.