Volkswagen Amarok 2016- DBA esimene pidurikomplekt

470,00

DBA2238E
Läbimõõt [mm]: 302
Ventilatsiooniava: Kangaroo Paw
Aukude arv: 5
Siseläbimõõt [mm]: 76
Minimaalne paksus [mm]: 26
Paksus [mm]: 28
Kõrgus [mm]: 57
Kaal [KG]: 8,8

DB1915SP

Laius [mm]: 164,8
Kõrgus [mm]: 66,8
Piduriklotsi paksus [mm]: 18
FMSI: 8767-D1555
OEM: 9C112K021AA
Esisild
Kaal [KG]: 2,08

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: DBA2238E-1915SP-1 Kategooria: Silt:

TARNEAEG TAVALISELT 3-7 TÖÖPÄEVA

Kirjeldus

Street Series (SS) piduriklotsid on DBA laiaulatusliku piduritoodete valiku uusim täiendus. Originaalseadmete asendusturule suunatud tootevalik töötati välja kolme tehnilist eesmärki silmas pidades – luua piduriklots, mis toimib originaalseadmete tasemel või isegi paremeni. Sobib ideaalselt igapäevases kasutuses olevatel masinatel.

DBA Street Performance (SP) piduriklotsid ja pidurikettad on mõeldud juhtidele, kes soovivad vastupidavamaid piduriklotse ja pidurikettaid võrreldes O.E. toodetega. DBA Street Performance on kõigi sõidukite jaoks järgmine samm, mis on välja töötatud selleks, et tagada tõhus hõõrdumine ning minimeerida kulumist ja tolmu.
DBA soovitab Street Performance piduriklotse igapäeva sõidukitele kui ka suurema jõudlusega maasturitele. Street Performance piduriklotsid on mõeldud paremaks pidurdusjõu tagamiseks pidurdamisel.

Xtreme Performance (XP) piduriklotsid on mõeldud juhtidele, kes otsivad eriti kõrget kvaliteeti. XP sari on mõeldud raskematele maasturitele, kus ekstreemsetes tingimustes ohutuks pidurdamiseks on vaja kõrgemat hõõrdetaset. Piduriklotsid ja pidurikettad säilitavad tööomadused ka kuumades ning külmades tingimustes.
DBA soovitab Xtreme Performance seeriat näiteks alarmsõidukitele, võistlusmasinatele kui ka matkamiseks ehitatud maasturitele.

Lisainfo

Auto

Volkswagen Amarok