Kategooriad

Avaleht

Tarnijaid

Tarnijaid pole

Tarneaeg ja kohale toimetamise tingimused:

Laosolevate toodete tarneaeg on tavapäraselt 1-5 tööpäeva. Kui tellitud toodet hetkel laos ei ole on tarneaeg sellele tootele kuni 4 nädalat. Toote mittesaadavuse kohta saadab E-pood teate peale tellimuse sooritamist. Kliendil on seose sellega võimalus tellimus tühistada. Tasutud summa kantakse kliendile tagasi soovi korral. Klient saab valida ka asendustoote.

Offroader.ee e-poest tellides on Teil 2 võimalust, kuidas pakk kätte saada:

    1.        Omniva pakiautomaadist
    2.        Omniva kulleriga (pakid, mida ei saa pakiautomaati saata)

Omniva pakiautomaat

Omniva pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Kaubasaatmise hind sõltub kauba suurusest. 

Pakk Omniva kulleriga

Pakk saadetakse Omniva kulleriga, kui kauba mõõtmed ei võimalda pakki saata pakiautomaati. Hind sõltub kauba suurusest ja kaalust.